Реєстрація учасників до виїзду із Івано-Франківська відбудеться в центральному корпусі ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за адресою вул. Шевченка, 57, ауд. 314.

Секційні засідання проходитимуть на відпочинковій базі в мальовничих Карпатах, місце проведення буде уточнено в другому інформаційному повідомленні.

За кожну доповідь учасника обсягом 4 повних сторінок після позитивної рецензії необхідно перерахувати оргвнесок у розмірі 250 грн. (від учасників із України) або 10 дол. США (від закордонних учасників). Для отримання друкованого примірника матеріалів доповідей необхідно додатково перерахувати 150 грн. або 5 дол. США. За кожну додаткову сторінку (понад чотири) матеріалів доповіді необхідно перерахувати додатково 15 грн. Реквізити рахунку для оплати оргвнеску буде вказано після позитивної рецензії.

Оплата за проживання та харчування здійснюється самостійно.

Організований доїзд учасників конференції з м. Івано-Франківська до відпочинкової бази в Карпатах включено в організаційний внесок та буде здійснений організаційним комітетом конференції.

Передбачено централізоване поселення учасників конференції на відпочинковій базі.

Реєстрація учасників конференції здійснюється в два етапи. Матеріали конференції для належного та своєчасного рецензування подаються ВИКЛЮЧНО через систему The Conference Management Toolkit: Microsoft’s Academic Conference Management Service. Перейти на сайт подачі матеріалів можна за посиланням:

ІТКМ-2018 Реєстрація(CMT)

Для подання інформації про авторів потрібно заповнити форму нище:

Вимоги щодо оформлення матеріалів доповідей

При оформленні матеріалів доповідей необхідно застосувати шаблон MS Office 2003
www.ieee.org/publications_standards/publications/ conferences/2014_04_msw_a4_format.doc

Якщо автори подають матеріали не англійською мовою, з метою індексування матеріалів в наукометричних базах необхідно здублювати наступні відомості: «Paper Title», «Authors Name/s», «Affiliation», «dept. name of organization», «City, Country», «e-mail», «address», англійською мовою.

Також необхідно подати розширений «Abstract» обсягом до 1600 знаків та «Keywords» англійською мовою.

Стрічку «Література» обов’язково здублювати англійською «References».

Якщо матеріали подано англійською мовою, необхідно вказані відомості здублювати українською мовою.

Матеріали підлягають рецензуванню.

Після позитивної рецензії та підтвердження включення доповідей в програму конференції необхідно здійснити оплату у визначеному терміні до 30.04.2018. Реквізити рахунку для оплати буде вказано після позитивної рецензії.


Поштова адреса оргкомітету:
Іляш Ю.Ю. Кафедра інформатики
Прикарпатський Національний Університет
вул. Шевченка, 57,
Івано-Франківськ,
76018, Україна